YAYMAN’DAN 10 KASIM MESAJI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

29 Şubat 2024 - 04:22

YAYMAN’DAN 10 KASIM MESAJI

YAYMAN’DAN 10 KASIM MESAJI
Son Güncelleme :

10 Kasım 2022 - 17:34

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Yayman mesajında şunları vurguladı “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84 ’nci yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum” dedi.

Cesareti ve kahramanlığı ile tarihe iz bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyete hep birlikte sahip çıkıp, Türkiye Cumhuriyeti’ni 100’üncü yıl olan 2023 hedeflerine ulaştıracağız” diye konuştu.
Milletvekili Yayman mesajının devamında şunları kaydetti: “Atatürk’ün ‘En büyük eserim dediği Türkiye Cumhuriyeti’ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bugün ülkemiz dünya da söz sahibi olan, mazlumların umut bağladığı güçlü bir konumuna gelmiştir. Türkiye Cumhuriyeti’ni, Atatürk’ün gösterdiği hedef olan muasır medeniyetler seviyesinin üs tüne çıkaracağız Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere,silah arkadaşlarını ve tüm kahramanla rımızı rahmetle anıyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.