YAYMAN’DAN, ÇALIŞKAN’A ANLAMLI ZİYARET - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 19:22

YAYMAN’DAN, ÇALIŞKAN’A ANLAMLI ZİYARET

YAYMAN’DAN, ÇALIŞKAN’A ANLAMLI ZİYARET
Son Güncelleme :

04 Eylül 2023 - 16:15

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı, AK Parti Hatay Milletvekili Doç. Dr. Hüseyin Yayman, Saadet Partisi Hatay Milletvekili Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çalışkan; “AK Parti Hatay Milletvekili Sn. Hüseyin Yayman’ın işletmemize ziyaretinde, ilimizin öncelikleri ve yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk.” ifadelerini kullandı.
Çalışkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Siyasette iktidar ile muhalefet milletvekillerinin rahatlıkla bir araya gelip fikir alışverişinde bulunması özlediğimiz bir atmosfer. Milletin temsilcileri olarak daha sık bir araya gelmeyi temenni ediyoruz. Sn. Yayman’a ziyaretleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.