YAYMAN’DAN HATAYLI PAMUK ÇİFTÇİSİNE MÜJDE - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Nisan 2024 - 13:54

YAYMAN’DAN HATAYLI PAMUK ÇİFTÇİSİNE MÜJDE

YAYMAN’DAN HATAYLI PAMUK ÇİFTÇİSİNE MÜJDE
Son Güncelleme :

15 Şubat 2024 - 16:50

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman depremzede Hataylı pamuk çiftçisine destekleme müjdesi verdi.
TC Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile görüşme gerçekleştiren Yayman, Bakan Yumaklı’ya Hataylı çiftçilerin selamını, sorunlarını ve taleplerini ilettiğini belirtti. Hataylı çiftçilerin üretim için devletimizin tam desteklerine ihtiyaçları olduğunu kaydeden Yayman, beyaz altını devlet olarak destekleyecekleri müjdesini Bakan Yumaklı’dan alarak çiftçilere iletti.
HATAY’IMIZIN SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR
Bakan Yumaklı ile uzun süren bir görüşme gerçekleştirdiğini kaydeden Yayman, özellikle deprem sürecinde Hatay’a yapılan yardımlardan dolayı kendisine özel teşekkür etti. Milletvekili Yayman, Bakan Yumaklı ile görüşmesini şu ifadelerle aktardı; “Bakanımız, Depremzede Hatay’ımızın sorunlarını biliyor ve yakından takip ediyor. Pamuk desteklemelerinin Mart ayı içinde ödeneceği bilgisini verdi. Bizler Hatay’ımızın, hemşehrilerimizin sorunlarını bizim sorunlarımız olarak görüyor, çözümü için azami gayret gösteriyoruz. Hatay’ı hep birlikte ayağa kaldıracağız.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.