YAZAR DERYA ARSLAN’DAN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 19:10

YAZAR DERYA ARSLAN’DAN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

YAZAR DERYA ARSLAN’DAN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET
Son Güncelleme :

30 Kasım 2023 - 17:51

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Edebiyat, Eğitim, Türk Edebiyatı kategorilerinde yazdığı eserler ile bilinen Yazar Derya Arslan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı ziyaret etti.
Sol Yanımdan Üşüdüm “Yüreğini Bırak Git” isimli romanının imza gününde yaşanan yoğunluk ile dikkatleri üzerinde toplayan Yazar Derya Arslan yeni kitabı Sol Yanımdan Üşüdüm “Sürgün” adlı kitabının tüm gelirini Hatay’daki depremzede kız çocuklarının eğitimine harcama kararı ile gönüller fethetmiş bir isim olarak biliniyor. Yazar Derya Arslan’ı makamında ağırlayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamasında:” Kendisi de depremzede olan ve edebiyatın derinliklerinde umut tohumları eken değerli Yazar Derya Arslan’ı ağırladık. Sol Yanımdan Üşüdüm ‘Sürgün’ kitabının gelirini depremzede kız çocuklarının eğitimine destek olmak amacıyla bağışlayan yazarımıza bu duyarlı davranışı ve nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederim. Sanatın ve sanatçının her daim dostu olan Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak kıymetli yazarımız ile EXPO alanımızda birbirinden değerli yazarlarımızın da yer alacağı imza günü düzenleme projemiz olacak inşallah. Yazar Derya Arslan hanımefendiye çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
YAZAR ARSLAN’DAN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR
Misafirperverliğinden dolayı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ederek sözlerine başlayan Yazar Derya Arslan açıklamasında:” Uzun yıllardır şehrimizde yaptığı başarılı hizmetlerin yanı sıra sanat ve sanatçı dostu Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş ile başından sonuna sanat dolu bir sohbet gerçekleştirdik. Depremzedeler için gece gündüz demeden çalışan başkanımız yeni kitabım olan Sol Yanımdan Üşüdüm “Sürgün” ün tüm gelirini Hatay’daki depremzede kız çocuklarının eğitimine harcama kararımı takdir ederek kendilerinin de ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Aynı zamanda değerli yazarlarımız ile yakın bir zamanda EXPO alanında yapacağımız imza günü projemizin de startı verildi bu sanat dolu ziyarette. Tekrardan beni makamında ağırlayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Yazar Derya Arslan ziyaretin anısına Sol Yanımdan Üşüdüm “Yüreğini Bırak Git” ve Sol Yanımdan Üşüdüm “Sürgün” kitaplarını imzalayarak Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a hediye etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.