Yeloğlu: 2021, Sağlık, Huzur ve Mutluluk getirsin - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 14:13

Yeloğlu: 2021, Sağlık, Huzur ve Mutluluk getirsin

Yeloğlu: 2021, Sağlık, Huzur ve  Mutluluk getirsin
Son Güncelleme :

31 Aralık 2020 - 22:26

Bu Haber 13 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, yeni yıl dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Yeloğlu mesajında, ” Yeni bir yıla daha girmenin mutluluk ve heyecanını Hatay’lı hemşehrilerimizle birlikte yaşıyoruz. AK Parti olarak, iktidara geldiğimiz günden bu güne, ülkemizin çözüm bekleyen birçok problemini çözmenin ve dünyanın en kalkınmış ekonomileri arasında yer alabilmenin mutluluğunu bu yılda paylaşıyoruz. Eğitim, sağlık, ulaşım başta olmak üzere birçok alanda reform niteliğindeki yenilikleri ortaya koyan hükümetimiz bugün olduğu gibi gelecekte de ekonomik büyüme hızını devam ettirebilmenin çalışmaları içerisindedir. Lider ülke Türkiye imajı ve rakamsal gerçekliği ile ne kadar övünsek azdır. Hedefimiz, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yıldönümü olan 2023’te, bugünkünden çok daha farklı, kalkınmış bir Türkiye’ye ulaşmaktır. AK Parti ile ülkemiz siyasi, ekonomik anlamda bir dünya ülkesi haline geldi. Bölgesinde barışın adı oldu. Bugün enerjisini yeniden kazanan, hedeflerini 2023 yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girmek olarak şimdiden belirlemiş bir Türkiye var. Ülkemiz benimsediği hedefleri gerçekleştirme kararlılığıyla ilerlemesini sürdürmektedir. Halkımızın refah ve mutluluğu için çalışmalarımız bundan böyle de aynı şevk ve heyecanla devam edecektir. Hemşerilerimizin hayat standardını yükseltmek için sürdürdüğümüz hizmet yarışı yeni yılda da tüm hızıyla devam edecektir.
Bu duygu ve düşünce içerisinde, 2021 yılının tüm hemşerilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, ailenizle, sevdiklerinizle birlikte nice yıllara sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.