YELOĞLU “HATAY GÜNLERİ” FUARINDA « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Nisan 2021 - 21:40

YELOĞLU “HATAY GÜNLERİ” FUARINDA

YELOĞLU “HATAY GÜNLERİ” FUARINDA
Son Güncelleme :

03 Ekim 2018 - 9:23

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

2004-2009 yılları arasında Ak Parti’den Antakya Belediye Başkanlığı yapan ve 2019 Mart Ayında yapılacak olan Mahalli ve Yerel İdareler seçimlerinde Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan Mehmet Yeloğlu, İstanbul Maltepe’deki İstanbul’da Hatay Günleri Fuarını ziyaret etti.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adaylığını resmen duyurmasının ardından adeta sahalara fırtına gibi dönen Mehmet Yeloğlu bu çalışmalar kapsamında Hatay’ın Kültürünün ve yöresel lezzetlerinin sunulduğu İstanbul’da Hatay Günleri Fuarını ziyaret ederek buradaki standları gezip esnaflara iyi işler temennisinde bulundu.
Hatay’ın Medeniyetler şehri olduğuna vurgu yapan Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Yeloğlu, birkaç yıldan bu yana İstanbul’da Hatay Günleri, Başkette Hatay Günleri gibi önemli organizasyonlar şehrin tanıtımında önemli rol üstleniyor. Bu organizasyonlarda emekleri geçen herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum dedi.
Fuar gezisi esnasında birçok kişinin yakın ilgi ve alakasını yanında gören Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı Mehmet Yeloğlu gördüğü yakın ilgi ve alakadan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Antakya Belediye Başkanlığı yaptığımız dönemde vatandaşlarımıza yaptığımız hizmetlerle olumlu yönde zihinlere kazınmışız bu beni daha da ziyadesi ile memnun etti. İnşallah Ak Parti Genel Merkezimiz bizlere bu görevi verip halkımızda takdir buyururlarsa Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Hatay’a önemli hizmetler sunmaya hazırım, Belediyeciliği oldukça iyi biliyorum, bu bağlamda bilgi birikimime güveniyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.