YOL YAPIMINDA 702 KM’LİK HBB İMZASI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 11:29

YOL YAPIMINDA 702 KM’LİK HBB İMZASI

YOL YAPIMINDA 702 KM’LİK HBB İMZASI
Son Güncelleme :

14 Ocak 2016 - 17:52

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin(HBB) Hatay’ın her köşesine hizmet götürmek için başlattığı seferberlik, ortaya koyulan hizmet performansıyla vatandaşların büyük takdirini topluyor.
HBB ekipleri, Hatay’ın marka kent standartlarına ulaşması amacıyla var gücüyle çalışarak 15 ilçede toplam 538 km yol asfaltladı.
İl genelinde vatandaşların ulaşım güvenliğini ve konforunu arttırabilmek amacıyla çalışmalarını şekillendiren ve bu bağlamda tüm imkanlarını seferber eden HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, 15 ilçede toplam 931.543 metrekare alanda kilit parke döşeme çalışması gerçekleştirdi.
Asfalt kaplama ve kilit parke taşı döşeme çalışmaları ile birlikte yol yapım çalışmalarında toplamda 702 Km. gibi ulaşılması zor bir çıtaya erişen ekipler, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın hemşehrilerine verdiği hizmet sözlerini üretken çalışmalarıyla bir bir yerine getirmeye devam ediyor.
İnsan odaklı belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini her alanda uygulamaya koyarak mesai anlayışı gözetmeden çalışan HBB ekipleri, Başkan Savaş’ın 2016 için koyduğu 1500 Km. yol yapım hedefine ulaşmak için çalışmalarını büyük bir özveriyle gerçekleştirecek.
(Haber Merkezi)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.