YUMUŞAK, ÇORUM BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR ETTİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Şubat 2021 - 03:45

YUMUŞAK, ÇORUM BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR ETTİ

YUMUŞAK, ÇORUM BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Son Güncelleme :

13 Ocak 2017 - 8:13

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkan Yardımcısı ve Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği Başkanı Hüseyin Yumuşak, Suriyelilere yönelik çalışmaları nedeniyle Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve tüm hayırseverlere teşekkür etti.
Çorum Belediyesi’nden gönderilen gıda, un ve bisküvi ile insani ihtiyaç maddeleri Reyhanlı İlçesinde ve sınırın diğer tarafındaki kamplarda yaşayan Suriyelilere dağıtıldı.
Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, hem belediye ve hem de hayırseverlerin desteği ile Reyhanlı İlçesi’ne gönderdiği içerisinde un, gıda, insani ihtiyaç maddeleri ve çocuklar için bisküvi bulunan yardım paketlerini hem Reyhanlı İlçesi’nde bulunan ve hem de sınırın diğer tarafında kamplarda yaşayan Suriyelilere dağıtıldı.
Çorum Belediyesi’nden gelen görevliler Mesut Doğan ile Ramazan Güngör 1,5 yıldan bu yana 50 TIR’dan oluşan 1250 ton ürünün Reyhanlı’ya getirilerek dağıtımını yaptıklarını söyledi. Sınırın diğer tarafındaki kamplarda yaşayanlara da Kızılay Derneği aracılığı ile yardımları ulaştırdıklarını söyleyen görevliler, Çorum Belediyesi olarak bu tür çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.
Görevlilerin ziyaretinde konuşan Yumuşak, mağdur olan ve ihtiyaçları bulunan Suriyelilere yapılan yardımların anlamlı olduğunu belirterek, başta Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü olmak üzere tüm çalışanlara ve hayırseverlere teşekkür etti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.