ZABITA EKİPLERİ PAZAR DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Haziran 2024 - 23:32

ZABITA EKİPLERİ PAZAR DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

ZABITA EKİPLERİ PAZAR DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Son Güncelleme :

07 Temmuz 2022 - 20:20

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşın sağlığı için Pazar denetimlerini sürdürüyor.
Reyhanlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, pazar alanlarında denetimler yaparak, kurallara uymayan Pazar esnafını uyardı.
Zabıta Komiseri Abdullah Atar: “Reyhanlı Belediyesi olarak, halkımızın sağlığını tehlikeye atacak her türlü olumsuzlukların takipçisi olmaya devam ediyoruz. İlçemizde haftanın dört günü Pazar alanlarında denetimlerimizi sürdürüyoruz. Gerek vatandaşlarımızın gerek esnafımızın dertlerini dinliyor, Zabıta ekiplerimizce kontrollerimiz aralıksız devam ediyor. Ne esnafımızı nede vatandaşlarımızı elimizden geldiğinde karşı karşıya getirmemeye gayret ediyoruz. Halk sağlığı bizim için birinci sırada gelmektedir. Temizlik ve sağlığa uygunluk konusunda hiç taviz vermeden istenilen seviyeye getirilmesi halkımızın daha temiz ve güzel ortamda gönül rahatlığıyla hizmet almalarını sağlanması amaçlanmaktadır. Denetimlerde standartlara uyanlara da teşekkür ederiz” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.