ZAROĞLU’DAN POLİS HAFTASI MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Ocak 2022 - 01:10

ZAROĞLU’DAN POLİS HAFTASI MESAJI

ZAROĞLU’DAN POLİS HAFTASI MESAJI
Son Güncelleme :

10 Nisan 2015 - 9:16

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin ZAROĞLU, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170 ‘inci yıl dönümü ile ilgili mesaj yayınladı.
Başkan ZAROĞLU, Polis teşkilatının toplumsal huzurun korunması, halkın esenliği ve güvenliğini sağlamak için mesai kavramı gözetmeksizin, gece gündüz demeden 170 yıldır görevini her koşulda büyük bir özveriyle yerine getirdiğini vurguladı.
ZAROĞLU mesajında, “Gücünü halktan ve yasalardan alan polisimizin de halkımızın gösterdiği bu güven ve teveccühe layık olması öncelikli görevi sayılmalıdır. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini geliştiren Polis Teşkilatımız bugün sahip olduğu araç-gereç, fiziki imkanlar ve eğitimli personeli ile mutlu birey, huzurlu toplum vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Şerefli mazisinden ve milletimizden aldığı güçle kendisine tevdi edilen görev ve sorumlulukları her koşulda en iyi şekilde yerine getiren Polis Teşkilatımız 170 yıldır bağrından çıktığı aziz milletimizin gönlünde taht kurmanın da haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.
Emniyet teşkilatımızın polis-vatandaş işbirliğiyle hayata geçirdiği sosyal projeler ve Adıyaman’ da yaptığı başarılı çalışmalarla ilimizin bir huzur kenti olmasındaki ciddi katkılarıda yadsınamaz. Bu duygularla, İlçemizin ve yurdumuzun her köşesinde başarılı çalışmalar yapan Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki fedakar ve cefakar mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, görevlerini başarıyla yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle görevlerini sürdüren tüm polislerimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.