HATAY İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 06:31

HATAY İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ

HATAY İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ
Son Güncelleme :

04 Mart 2021 - 15:59

Bu Haber 88 kez okunmuştur.
reklam
Hatay'da vatandaşlara her türlü sağlık sorununda kesintisiz ve kaliteli hizmet vermek amacıyla gece gündüz demeden çalışan Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, bünyesine katılan yeni araçları görücüye çıkardı.
 İl Sağlık Müdürlüğü bünyesine 13 adet hafif ticari araç, 1 adet transfer minibüsü ile 7 adet tam donanımlı acil servis ambulansı katıldı. 
Hataylılara daha kaliteli hizmet verilmesi amacıyla yapılan alımlarla ilgili açıklamada, "Araç filomuz her geçen gün daha yeni ve daha güçlü. Siz kıymetli halkımıza en iyi ve en kaliteli sağlık hizmeti verebilmek adına envanterimize 13 adet hafif ticari araç, 1 adet transfer minibüsü ile 7 adet tam donanımlı acil servis ambulanslarını ekledik. Hayırlı olsun" ifadelerine yer verildi.              

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.