KAYMAKAMLAR KARARNAMESİ YAYIMLANDI GÜLER ÇİĞLİ’YE, DURSUN REYHANLI’YA, ERİŞ BURSA’YA ATANDI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2021 - 16:35

KAYMAKAMLAR KARARNAMESİ YAYIMLANDI GÜLER ÇİĞLİ’YE, DURSUN REYHANLI’YA, ERİŞ BURSA’YA ATANDI

KAYMAKAMLAR KARARNAMESİ YAYIMLANDI GÜLER ÇİĞLİ’YE, DURSUN REYHANLI’YA, ERİŞ BURSA’YA ATANDI
Son Güncelleme :

30 Haziran 2015 - 9:56

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Kaymakamlar kararnamesi yayımlandı. Reyhanlı Kaymakamı Dr. Yusuf Güler İzmir’in Çiğli ilçesine tayin olurken, Sakarya’nın Pamukova İlçesi Kaymakamı Tuncay Dursun Reyhanlı’ya atandı.
İçişleri Bakanlığı’nda yapılan atamalarla çok sayıda vali yardımcısı ile kaymakamın görev yeri değiştirildi.
Birinci ve üçüncü derece kadrolara yapılan söz konusu atama kararları, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Resmi Gazete’de yayımlandı.
Buna göre Reyhanlı Kaymakamı Dr. Yusuf Güler İzmir ili Çiğli İlçe kaymakamlığına atandı. Güler ramazan ayından sonra atandığı ilçeye gideceğini söyledi.
Reyhanlı’ya ise Sakarya Pamukova İlçe Kaymakamı Tuncay Dursun atandı.
KAYMAKAM TUNCAY DURSUN’U TANIYALIM
1970 yılında Bayburt’ta doğdu. 1990 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirdi. Aynı üniversitenin biri siyaset bilimi diğeri ise yönetim bilimleri programında olmak üzere iki ayrı yüksek lisans yaptı. Bir süre Abant İ. B. Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak çalıştı.
Mülki idare amirliği mesleğine girdikten sonra Zonguldak’ın Gökçebey, Erzurum’un Pazaryolu, Çankırı’nın Kurşunlu ve Ağrı’nın Patnos İlçelerinde Kaymakamlık görevinde bulundu. 18.08.2010 tarihinden beri Pamukova Kaymakamı olarak görev yapmaktaydı.
Evli ve 2 çocuk babasıdır. Eşi Meftune hanım ise Öğretmen olan Tuncay Dursun’un Ayrıca Yayınlanmış 3 kitabı bulunmaktadır.
Cilvegözü Mülki İdare Amiri Hatay Vali Yardımcısı Mehmet Eriş’de Bursa Vali Yardımcılığına atandı. Eriş, Suriye’de iç savaş başladığı 2011 yılında Hatay’a vali Yardımcısı olarak atanmış ve Cilvegözü Mülki İdare Amirliği’ne getirilmişti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.