NAZLIM KREŞ’TEN YIL SONU ETKİNLİĞİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Ocak 2022 - 02:34

NAZLIM KREŞ’TEN YIL SONU ETKİNLİĞİ

NAZLIM KREŞ’TEN YIL SONU ETKİNLİĞİ
Son Güncelleme :

30 Mayıs 2017 - 12:20

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

İlçemizde 12 yıldır hizmet veren Özel Nazlım Kreş ve Anaokulu 2016-2017 eğitim ve öğretim yıl sonu etkinliğini Yenişehir gölündeki Yaşam kır bahçesinde yaptı.
Yaklaşık olarak beş yüz öğrenci veli ve yakınının katıldığı programa ilgi geçen yıllardan çok fazla oldu. Türk Bayrağı ile sahneye çıkan miniklerin koro halinde söylediği kahramanlık türküsü velilerden büyük alkış aldı.
Özel Nazlım Kreş kurucu-müdürü olan Azade Abay bir yılı daha geride bıraktıklarını okul öncesi eğitim ve öğretimin çocuğun ilerideki eğitim hayatında büyük öneme haiz olduğunu dile getirdi. Çocuklarımızın zeka gelişiminin yüzde yetmişinin 0- 6 yaş aralığında şekillendiğini, bundan dolayı da okul öncesi eğitime ailelerin duyarlı olması gerektiğini belirtti.
Programda ayrıca Reyhanlı’da hizmet veren diğer özel kreş kurucularına çiçek verildi.
Etkinlikte çocukların yaptığı gösteriler aileleri tarafından büyük bir heyecanla izlendi, daha sonra eski mezun olan öğrenciler yeni mezun olan öğrencilere cüppelerini giydirip o günün anısına mezuniyet madalyalarını taktılar. Kep atma töreninin ardından çocuklar aileleriyle eğlenerek mutlu bir günü geçirmenin heyecanını yaşadılar.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.