VALİ MASATLI YENİ HASTANEDE İNCELEMELERDE BULUNDU - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Haziran 2024 - 23:32

VALİ MASATLI YENİ HASTANEDE İNCELEMELERDE BULUNDU

VALİ MASATLI YENİ HASTANEDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Son Güncelleme :

15 Şubat 2024 - 16:51

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, 3 Şubat’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.
3 Şubat’tan bu yana 10.883 hastaya sağlık hizmetinin sunulduğu hastanedeki bölümleri inceleyerek yetkililerden bilgi alan Vali Masatlı, yaptığı açıklamada; “550 Yatak Kapasitesi ile Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yaraları Sarmaya Devam Ediyor. Antakya İlçemizde hizmete açılan Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret ederek hastanede hizmet alan vatandaşlarımızla bir araya geldik. Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi 3 Şubat 2024 tarihinde hizmete açıldı. 37 Branş 87 Poliklinikte 3 Şubattan bu yana 10.883 vatandaşa sağlık hizmeti sunuldu” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.