BAŞKAN HACIOĞLU ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Şubat 2024 - 16:55

BAŞKAN HACIOĞLU ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU

BAŞKAN HACIOĞLU ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU
Son Güncelleme :

21 Ocak 2022 - 17:34

Bu Haber 85 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Yıldız Filiz Çalım İlkokulunda karne heyecanına ortak oldu ve öğrencilere karne dağıttı.

İlçede, 2021-2022 yılı eğitim öğretim yılının ilk yarı döneminin sorunsuz tamamlandığını vurgulayan Başkan Hacıoğlu, şöyle konuştu:”Gerek pandemi gerek başka hususlarda ciddi bir sıkıntı yaşamadan bu süreç yönetildi ve ilk dönemin sonuna geldik. Yavrularımız 15 gün dinlenecekler. Daha sonra tekrar sıkıntısız ikinci yarı döneme başlayacaklar. Öğrencilerimiz, bu tatilde dinlenmiş, yorgunluklarını atmış olarak tekrar okullarına dönerler diye düşünüyorum. Onlara da ikinci dönem için şimdiden başarılar dilerim. Sömestr tatiline giren ve karne heyecanı yaşayan öğrencilerimizin bu heyecanlarına Yıldız Filiz Çalım İlkokulunda ortak olduk. Özveri ile çalışan  eğitimdeki tüm yöneticilerimize, okul müdür ve müdür yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve tüm öğrencilerimize güzel bir tatil diliyorum.” İfadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.