Başkan Hacıoğlu: Tüm öğrencilerimize başarı ve zihin açıklığı diliyorum - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

19 Mayıs 2024 - 08:59

Başkan Hacıoğlu: Tüm öğrencilerimize başarı ve zihin açıklığı diliyorum

Başkan Hacıoğlu: Tüm öğrencilerimize başarı ve zihin açıklığı diliyorum
Son Güncelleme :

05 Haziran 2021 - 13:20

Bu Haber 58 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, yarın gerçekleştirilecek olan Liseye Geçiş Sınavı (LGS) ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Yayımladığı mesajında öğrencilere sınavla ilgili tavsiye ve nasihatlerde bulunan Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, “Sınavın önemi, strese ve gerilime neden olmamalıdır. Geçmiş yıllarda da kazandıkları başarılarla bizleri gururlandıran diğer öğrencilerimiz gibi bu yılda sınava girecek olan öğrencilerimizin de aynı performansı göstereceğine olan inancımız tamdır. İnanıyoruz ki öğrencilerimiz uzun bir süredir hazırlandıkları bu sınavı en güzel şekilde geçerek hayalini kurdukları liselere yerleşeceklerdir. Öğrencilerimizin sınavda iyi bir başarı elde etmesi de kuşkusuz en büyük dileğimizdir. Bu anlamda sınava girecek olan öğrencilerimizin konsantrasyonlarının dağılmaması için, sınav öncesi ve sınavın bitimine kadar geçen süre zarfında sessizlik için gereken hassasiyet ve duyarlılığın göstermesini önemle rica ediyoruz. Bu vesile 06.06.2021 Pazar günü yapılacak olan LGS sınavına girecek olan tüm öğrencilerimize başarı ve zihin açıklığı diliyorum.” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.