Muhtar Filiz: 24 Derslik Okul İçin Mutlu Sona Ulaşıldı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

29 Şubat 2024 - 00:53

Muhtar Filiz: 24 Derslik Okul İçin Mutlu Sona Ulaşıldı

Muhtar Filiz: 24 Derslik Okul İçin Mutlu Sona Ulaşıldı
Son Güncelleme :

01 Ocak 2024 - 18:04

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesinde Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) alanında yapımına başlanacak olan 24 Derslik Okul için mutlu sona ulaşıldı.
Gültepe ve Adabucak mahallesine hitab edecek olan 24 derslikli okul için ihale süreci başladı.
Gültepe ve Adabucak Mahallesi sakinlerine ve Reyhanlı’ya yeni bir okul kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten 27. Dönem AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, “Uzun bir çalışmanın ardından TMO’ ya ait arsanın Milli Eğitime kazandırılmasını sağladık. 24 derslikli okul ilçemize hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.”
Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ise Gültepe Mahallesi Muhtarı Hüseyin Filiz’e de gayretleri için şükranlarımı sunarım” dedi.
Gültepe Mahalle Muhtarı Hüseyin Filiz, Gültepe ve Adabucak mahallesi için yapılacak olan 24 derslik okul için mutlu sona ulaştıklarını söyledi.
Muhtar Filiz, “ Mahallemize yapılacak olan jandarma ilk ve orta okulun ihale duyurusu yapılmıştır. Bodrum+Zemin+3 kat toplam 5 katlı 24 derslikli binamız 2024 yılında bitirilecek inşallah. En büyük hayalim isteğim mahalleme 2. ci okul kazandırmaktı çok şükür oldu. Şimdi sırada jandarma ilkokulu’nun eski yerine de ana okulu yapılmasının müjdesini en kısa zamanda vereceğim inşallah. Mahallemize hayırlı olsun. Yeni dönemde de seçilirsem söz Otogarı getireceğim. Yeni projelerim Filiz verecek inşallah” dedi.
MUHTAR HÜSEYİN FİLİZ’DEN TEŞEKKÜR
Muhtar Filiz, “TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) alanında yapımına başlanacak olan Jandarma İlkokulu/Ortaokulu alanının Reyhanlı’mıza kazandıran Başta 27 Dönem AK Parti Hatay Milletvekilimiz Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Reyhanlı Eski Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çüter’e, Hatay İl Milli Eğitim Şube Müdürü İlyas Alca ‘ya, Reyhanlı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şanverdi’ye ve bu süreçte bizden desteklerini esirgemeyen tüm telefonlarımıza cevap veren Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’a , Eski İl Milli Eğitim Müdürümüz şimdi Hatay Milletvekilimiz Kemal Karahan’a, Jandarma ilköğretim okulu müdürü Ahmet Yılğın’a, Bilgi İşlem Yöneticisi Süleyman Erten ile Şefimiz Ali Taşan’a Gültepe, Adabucak Mahallesi sakinleri adına şükranlarımı sunuyorum. Reyhanlımıza bu eseri kazandırmanın mutluluğuyla tüm Reyhanlılı hemşerilerimi saygıyla muhabbetle selamlıyorum. Okul yapılması konusunda emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum. Reyhanlımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.